• VYSTOUPENÍ PŘED HOUSE OF LORDS SE BLÍŽÍ!


  Kapela BLACK TIGER zahraje v předprogramu HOUSE OF LORDS v pondělí, 14. 4. v Plzni a ve čtvrtek, 17. 4. v Olomouci (bližší info v sekci „Doporučujeme“). Vzhledem k nabitému programu začne v obou případech vystoupení BLACK TIGER již v 19:45, tak přijďte co nejdříve! O akci napsali: http://www.novinky.cz/vase-zpravy/olomoucky-kraj/olomouc/1087-23814-americkou-skupinu-house-of-lords-podpori-v-olomouci-i-domaci-black-tiger.html

  http://www.novinky.cz/vase-zpravy/plzensky-kraj/plzen-mesto/1087-23746-americka-kapela-house-of-lords-miri-do-plzne.html

   

 • BLACK TIGER MÁ NOVÉHO KYTARISTU!


  Kapela BLACK TIGER má to potěšení oznámit všem fanouškům, že její řady rozšířil Víťa Jelínek, vynikající kytarista ze skupiny The PANT. Víťa se s kapelou poprvé představil na společném koncertu s WILD FRONTIER v Olomouci. Reportáž z této akce naleznete na stránkách SPARKu: http://www.spark-rockmagazine.cz/wild-frontier-black-tiger-22-3-2014-olomouc-bounty-rock-cafe

   

 • KONCERT S WILD FRONTIER SE BLÍŽÍ!


  BLACK TIGER se připravuje na plánované koncerty se zahraničními interprety. Pro fanoušky chystá několik novinek, jež představí již tuto sobotu na vystoupení s WILD FRONTIER. Tou první novinkou je skladba „Who is to Blame?“. Druhou pak zbrusu nová Petrova bicí souprava „Gretsch Brooklyn“, jediná svého druhu v ČR! Díky tomuto úžasnému nástroji získala kapela mnohem mocnější zvuk. Tou třetí, největší novinkou, nebo spíše překvapením je… ale to neprozradíme! Přijďte se raději přesvědčit na vlastní oči a uši již tuto sobotu do olomouckého klubu Bounty Rock Café.

 • BLACK TIGER ZAHRAJÍ PŘED HOUSE OF LORDS!


  BLACK TIGER má tu čest vystoupit jako předkapela legendárních HOUSE OF LORDS na obou plánovaných koncertech v České republice (14.4. Plzeň, 17.4. Olomouc)! Spolu s námi vystoupí v předprogramu vynikající britská kapela ESTRELLA, která doprovází HOUSE OF LORDS  na jejich evropském turné. Všichni fanoušci melodického hard rocku se tak mohou těšit na nezapomenutelný zážitek.

 • NEJBLIŽŠÍ KONCERTY KAPELY BLACK TIGER


  První koncert v novém roce odehraje BLACK TIGER  8. února v Bruntále na akci „Hard n´Heavy Night“. Další na řadě pak bude společné vystoupení s vynikající německou hardrockovou kapelou WILD FRONTIER 22. března v olomouckém Bounty Rock Cafe (bližší info na www.facebook.com/WildFrontierOlomouc). Plakáty na oba zmíněné koncerty najdete v sekci „Doporučujeme“.

   

 • BLACK TIGER A KONEC ROKU 2013


  BLACK TIGER odehrál v sobotu poslední letošní koncert. Rok 2013 byl pro kapelu velmi úspěšný a za to vděčíme především našim fanouškům. Přejeme Vám klidné prožití svátků a těšíme se, že nám zachováte přízeň i v příštím roce, kdy chystáme několik překvapení! Váš BLACK TIGER

 • PLÁNY KAPELY BLACK TIGER DO KONCE ROKU


  BLACK TIGER odehraje do konce roku ještě jeden koncert (14. prosince v Úmyslovicích; bližší info v sekci Doporučujeme). Kromě toho se již připravujeme na příští rok - vedle zajímavých koncertů (např. s WILD FRONTIER nebo na festivale v německém Balingenu; viz sekce Koncerty) pracujeme na nových skladbách a plánujeme i další aktivity. Všechny fanoušky o nich budeme včas informovat!

 • ÚSPĚŠNÝ KONCERT S HUMAN ZOO


  Po našem vystoupení s PRETTY MAIDS měl velký úspěch také společný koncert s HUMAN ZOO (GER) v Olomouci. Kdo tam nebyl, přišel opravdu o hodně. Fanouškům, kteří nás přišli podpořit (a nebylo jich málo), patří velký dík! Reportáž  z koncertu najdete na stránkách magazínu SPARK:

  http://www.spark-rockmagazine.cz/human-zoo-black-tiger-12-10-2013-olomouc-u-klub

 • SPOLEČNÝ KONCERT HUMAN ZOO A BLACK TIGER


  Již tuto sobotu, 12. října vystoupí v olomouckém U-klubu jedna z nejlepších evropských hard rockových kapel – němečtí HUMAN ZOO. Bude se jednat o jediný koncert této vynikající a kritikou i fanoušky velmi oceňované skupiny v ČR. HUMAN ZOO přijali pozvání kapely BLACK TIGER, která večer zahájí svým vystoupením. Žádný opravdový fanda hard rocku by si neměl nechat ujít jedinečnou příležitost vidět HUMAN ZOO naživo!

  Další info o akci na: https://www.facebook.com/HumanZooOlomouc

 • BLACK TIGER ZAHRAJÍ S PRETTY MAIDS A HUMAN ZOO!


  V říjnu čekají BLACK TIGER dva zcela výjimečné koncerty s kapelami, které patří v žánru hard n´heavy k absolutní světové špičce:

  4. října, Plzeň (KD Šeříkovka) – vystoupení s legendárními PRETTY MAIDS, kteří v rámci turné k aktuální desce „Motherland“ zavítají do Česka. Zahrát si s Pretty Maids, to je pro nás, muzikanty, splnění hudebního snu!

  12. října, Olomouc (U-klub)- společný koncert s německými hard rockery HUMAN ZOO; věříme, že dorazí co nejvíce fanoušků melodického hard rocku, protože tuhle kapelu by si neměli nechat ujít! Více info na: https://www.facebook.com/HumanZooOlomouc.