• PLÁNOVANÉ KONCERTY BLACK TIGER


  Kapelu BLACK TIGER čeká v brzké době několik zajímavých koncertů. V sobotu 14. března zahrajeme na oslavě 20 let klubu Africa v Bruntále, 22. dubna vystoupíme živě v Českém rozhlase Olomouc, tentokrát akusticky, a 20. června se představíme opět spolu se skvělými HUMAN ZOO (GER) na náměstí v Bruntále. Těšíme se na všechny fanoušky!

 • SKVĚLÝ AKUSTICKÝ VEČER V BOUNTY!


  Rádi bychom poděkovali všem fanouškům, kteří zaplnili v sobotu olomoucký klub Bounty Rock Café a vytvořili fantastickou atmosféru.  Videoukázku z našeho vystoupení můžete shlédnout na: https://www.youtube.com/watch?v=17OXtB0fs6E

 • KONCERT DANA REEDA A BLACK TIGER SE BLÍŽÍ


  Již tuto sobotu se uskuteční koncert DANA REEDA, kterého do Olomouce pozvala kapela BLACK TIGER. Ta se také představí v předprogramu Danova vystoupení, kdy vůbec poprvé zahraje své skladby akusticky. Navíc zazní zbrusu nová věc s názvem „You“. Vstupenky na koncert jsou k dispozici. Zakoupit je lze buď v Bounty Rock Café nebo přímo na místě v den konání koncertu. Vstupné 250,- Kč.

 • BLACK TIGER V POLSKU


  BLACK TIGER vystoupí 11. ledna jako zahraniční host na hudebním festivalu v polské Olawě.

 • BLACK TIGER V BRITSKÉM MAGAZÍNU CLASSIC ROCK!


  Ve speciálním vydání prestižního britského magazínu „Classic Rock“ věnovaném AOR (Issue 12) vyšla pozitivní recenze na kapelu BLACK TIGER z pera uznávaného publicisty Roba Evanse.

 • VYSTOUPENÍ S WALTARI A SUPPORT LESBIENS


  Skupina BLACK TIGER vystoupí jako host na společném koncertu kapel WALTARI (FIN) a SUPPORT LESBIENS v sobotu, 29. listopadu v Krnově (Kofola Music Club). Více informací na http://www.kofolamusicclub.cz/akce/waltari-finsko-support-lesbiens-cz-hoste/

 • ROZHOVOR S BLACK TIGER


  Na webzinu Metal Forever vyšel rozhovor se zpěvákem BLACK TIGER, můžete si ho přečíst zde: http://metalforever.info/article.php?id=30375

 • BLACK TIGER UNPLUGGED: KONCERT S DANEM REEDEM (24. 1. 2015)


  Po úspěšném vystoupení s HUMAN ZOO (díky všem fanouškům, kteří přišli obě kapely podpořit) se BLACK TIGER představí na dalším koncertě 24. ledna před DANEM REEDEM (USA) z fenomenálních DAN REED NETWORK. Půjde o vůbec první akustické vystoupení skupiny BLACK TIGER, opět v olomouckém Bounty Rock Café! V mezičase se navíc kapela chystá k důležitým změnám, které jak věříme, ji posunou hudebně i profesionálně na další, vyšší úroveň. Zachovejte nám svoji přízeň a brzy na slyšenou. Váš BLACK TIGER!

 • SPOLEČNÝ KONCERT BLACK TIGER A HUMAN ZOO


  Po roce se v Olomouci opět představí naši kamarádi, vynikající HUMAN ZOO, na jediném vystoupení v České republice. Koncert je součástí evropského turné k 10. výročí vzniku kapely. Předkapela samozřejmě BLACK TIGER. Akce proběhne v sobotu, 11. října v Bounty Rock Café od 20:00. Bližší info v sekci „Doporučujeme“ nebo na www.facebook.com/HumanZooOlomouc.

 • BLACK TIGER V BRITSKÉM MAGAZÍNU POWERPLAY!


  V červnovém čísle prestižního britského rockového časopisu Powerplay, v sekci věnované AOR, vyšla velmi pozitivní recenze na naši desku z pera Roba Evanse. Rob je renomovaný hudební publicista a recenzent, který se věnuje AOR a melodickému rocku. Kromě psaní do prestižních časopisů se také podílí na reedicích desek z 80. let apod. Recenzi si můžete přečíst na naše FB profilu.